Fit point Fit point

Martina Štěchová

Martina

Martina - majitelka studia, je zkušená a certifikovaná instruktorka Indoor cyclingu, certifikovaná trenérka TRX, Flowinu, BODY PUMP a Hathajógy - skupinové lekce, osobní trenérství a výživová poradkyně
O sobě:
Indoor cycling : moje lekce jsou dynamické, zaměřené na rychlé získání kondice a celkové snížení tělesné hmotnosti. Hodiny se snažím dělat zábavné a často měním styly hudby i jízdy. Na konci lekce si můžete též posílit břišní partie. Myslím si, že kdo navštíví mou hodinu, tak se rozhodně nudit nebude a bude odcházet hezky zpocený a hlavně spokojený.
TRX tak to mě téměř pohltilo a to z důvodu, že jde o kompletní trénink všech tělesných partiií. Na svých lekcích se zaměřuji na správnou techniku. Mým cílem je, abyste se cítili v běžném a osobní životě velmi dobře, abyste měli pěkné tělo a fyzičku.
Osobní trenérka TRX : individuální přístup, detailní zaměření na techniku a na fyzickou zdatnost. Snažím se vždy spojit výživu a cílené cvičení pro posun ve fyzické kondici a zformování těla.
Hathajóga : je koncept, který se věnuje lidskému organismu a zdraví z preventivního hlediska. Je vhodná pro duševní a tělesné uvolnění, regeneraci i jako doplněk pro kompenzaci různých sportů.
Díky pomalému tempu je hathajóga vhodná pro široký okruh lidí. Na svých lekcích se budeme věnovat plnému jógovému dechu, pomalému přechodu v jednotlivé ásany a relaxaci. Těším se na vás.

získané certifikáty:
- 2003 instruktor Indoor cyclingu
- 2012 trenér TRX
- 2012 výživový poradce Nutris
- 2013 TRX medicine
- 2013 certifíkát flowin basic
- 2014 certifikát hathajóga Václav Krejčík
- 2016 certifikát body pump

Martička

Martička

Martička je naše další sympatická lektorka jógy
O sobě:
Jóga je součástí mého života už několik let. Původně jsem se věnovala dynamickým stylům jógy. Postupně mě oslovila jóga jako taková a díky vlastní praxi, literatuře a kurzům jsem zjistila, že jóga není jen o protažení a uvolnění svalů, ale hlavně o celkové harmonii duše, těla a mysli. Na svých lekcích se zaměřuji na plný jógový dech, vnímání pocitů vlastního těla a relaxaci. Budu ráda, když z hodiny odejdete příjemně odpočatí, uvolnění a hlavně s dobrou náladou :) Těším se na vás!

Získaný certifikát:
- 2015 Instruktor jógy (školení jógy II. stupně u Českého svazu jógy, akreditovaný kurz MŠMT)

Míša

Míša

Míša je naše instruktorka Spinningu
O sobě:
Studovala jsem střední vojenskou a bezpečnostně právní školu, nyní studuji Bc. obor Zdravotnický záchranář, se specializací ve zdravotnictví na urgentní medicínu.
Spinningu se věnuji cca 5 let (jako instruktor cca 2) - licence od 2018.
Zakládám si na správné technice jízdy, ráda pracuji s lidmi v dlouhodobém měřítku aby jejich výkony rostly a jejich výsledky byly vidět.
Ráda střídám různé styly jízdy a různé druhy hudby (vždy chci, aby hodina měla nějaký cíl) - ráda se přizpůsobím klientům.
Nesnáším všechny druhy cvičení na kole (kliky a podobné věci), protože si myslím, že spinning by měl co nejvíce připomínat skutečnou jízdu na kole.
Ráda se účastním spinningových několika hodinových maratonů :)

Záliby - jízda na kole (sjezdování), adrenalinové sporty, plavání, turistika, koloběžka, ráda lezu po skalách, miluji jakoukoliv výzvu a akci, sport je celý můj život a doufám, že ještě mnoho let bude.

Takže ať všichni dorazí a dáme si pořádně do těla :) :)

Pavla

Pavla

Pavla je naše instruktorka Powerjogy O sobě: Power jóga je mladší sestra jógy. Je pro ní typické dynamické střídání pozic, které rozvíjí flexibilitu a sílu jedince. Při cvičení Powerjógy pečujete nejen o svaly, ale také o vnitřní tělo. Pro mě toto cvičení představuje lásku na první pohled. Na mých hodinách se společně protáhneme a dobijeme pozitivní energii. Těším se na vás na své hodině v pondělí v 19,30 hod.

Vašek

Vašek

Vašek je náš lektor Indoor cyclingu
O sobě:
Sport všeobecně mě baví od malička je to zdroj zábavy, námahy ale i duševní pohody. Začínal jsem s basketbalem, následoval triatlon, pak silniční i MTB cyklistika a na závěr jsem vyzkoušel velké závody i na kolečkových speed bruslích. Příprava ke všem těmto aktivitám vždy vycházela ze zimní přípravy, která ve velkém objemu obsahovala právě i spinning. Proto jsem se rozhodl po nabídce, ze strany studia Fitpoint Liberec v podobě instruktora spinningu nabídnout mé zkušenosti všem sport nadšencům. Stačí jen přijít, těším se na vás.

Apolena

Apolena

Apolena je certifikovaná instruktorka indoor cyclingu
O sobě:
Spinning je pro mě aktivní forma odpočinku, při kterém házím všechny starosti za hlavu:-) Ráda pracuji s lidmi, baví mě sledovat jak se zlepšují a pracují na sobě. Mé hodiny jsou různorodé: střídám kopce, roviny, komb. roviny, sprinty nebo intervaly. To vše při rytmické a motivující hudbě. Takže... těším se na Vás:-)
Získané certifikáty
-2008 -Indoor Cycling
-2009 -Bronze Level Instructor Schwinn cycling
-2010 -Instruktor trampoliningu

Renča

Renča

Renča instruktorka TRX
O sobě:
Stejně jako většina mých kolegů se sportu věnuji prakticky odjakživa a stal se mou nerozlučnou součástí. V minulosti jsem vyzkoušela řadu sportovních aktivit – konkrétně: cyklistiku, běh, powerplate, zumbu, aerobic, posilování a mnoho dalších. Z toho jsem si nakonec vybrala cyklistiku a běh, kterým se věnuji aktivně. Společně s TRX závěsným systémem tvoří tyto sporty ideální trojici, kterou mé tělo potřebuje a která viditelně zlepšila mou fyzickou kondici. TRX mě nadchl už při prvním tréninku a o své kvalitě mě přesvědčuje neustále. A to nejen proto, že je to dynamické, flexibilní a neuvěřitelně zábavné cvičení s nekonečnou zásobárnou možných cviků, inovací a zvyšování obtížnosti. Ale také proto, že je závěsný systém velice šetrný k tělu a zbavuje mne bolestí hlavy a páteře, které jsem dříve často mívala. Když se k tomu přidá skupina správně nadšených lidí a krásná motivující hudba, je každá hodina zážitkem. Jako trenérka se snažím předávat své nadšení a radost z pohybu všem, kteří zavítají na mé hodiny. Zároveň dbám na to, aby lekce byly vždy originální, správně vyvážené a motivující.
Těším se na Vás každou středu a čtvrtek navečer!!!
Vaše Renča


Víťa

Víťa

Víťa je certifikovaný instruktor indoor cyclingu.
O sobě:
Sport je můj život.
Neznám lépe strávený volný čas, než využitý k povzbuzení těla i duše... a indoor cycling umí oboje. Najdi si instruktora, který ti sedí a pak už nemáš potřebu hledat výmluvy, proč NE... Neděláš to pro instruktora ani pro nikoho jiného... je to individuální sport dělaný v kolektivu a každý je spůj vlastní dráb i trenér. Tak proč ještě sedíš u televize a plníš pneumatiku kolem pasu...

Ivana Holeňáková

Ivana

Ivana je certifikovaná instruktorka indoor cyclingu
O sobě:
Miluji sport. Několik let jsem hrála profesionálně házenou za Zlín, odkud pocházím. Hodiny mám ráda pestré s vaší spoluprací a dobrou náladou. Hudba mě hodně motivuje a proto zkouším různé variace. Mixuji české, současné, ale i oldies hity. Na mých hodinách zvládnete víc, než si myslíte. Je to vaše hodina, já budu jen návod, jak na to!!! Stačí mít jen chuť a odhodlání něco pro sebe udělat :-).

Martin

Bojda (Martin)

Martin je instruktor Kruhového tréninku, Insanity, TRX a indoor cyclingu
O sobě:
Aktivním sportem se zabývám od mala. Začínal jsem basketbalem a postupně jsem se dostal k posilování, kterému se věnuji od roku 2004 střídavě ve větší či menší míře. Mám rád pohyb všeobecně, takže nepohrdnu žádnou ze sportovních krás (ať už kolektivní či jednotlivé), ale stále mám pravidlo, že pokud nemohu skoro dojít domů, tak to stálo za to. Mé motto: "Health and fitness is 10 % physical and 90 % mental!" Jednou se ptali Muhammada Aliho, kolik udělá sed-lehů. On na to odpověděl: "Netuším. Začínám počítat, až když to začne pálit." A to je právě ten přístup, který má smysl.
Vzdělání: Instruktor fitness (Trenérská škola Ronnie.cz)

Kruháč - Jedná se o kruhové cvičení skládající se z cca 14 stanovišť po 30 sekundách (mezi stanovišti 10 sekund pauza na přechod k dalšímu stanovišti), která jsou zaměřená, tak aby zatížily komplexně všechny svalové partie a dostaly z nich maximum. Začáteční se nemusí obávat, každý si cvičí podle svého tempa a ostatní budou stejní smrtelníci jako Vy.

Hanička

Hanička

Hanička je naše instruktorka TRX.
O sobě:
Sportu se věnuji celý život, ale v posledních letech mě „POHYB“ úplně pohltil. Ten pocit, který se dostaví po té, co si zacvičím, zaplavu, zaběhám, zapotím a unavím je nenahraditelný. Dostala jsem se do takového stavu, že když se hýbat nemohu, tak přijdou abstinenční příznaky. Stala jsem se na pohybu závislou 
V největší míře se věnuji plavání, běhu a posilování. K TRX mě přivedla zvědavost a chuť zkusit něco nového. Zásluhou úžasné instruktorky a skvělé sestavě v podobě nadšených „spolucvičitelů“ se mi TRX dostalo nejen do těla, ale hlavně do srdce.
Nejde jen o to, co TRX udělá s Vaším tělem, ale jde i o prožitek, který si po skupinovém cvičení plném přátelské atmosféry odnesete domů. Budete se cítit uvolnění, šťastní a hrdí na vlastní výkon.
Slibuji Vám, že se na TRX unavíte, ale odcházet budete spokojení a nabití novou energií. Budu Vás motivovat k posouvání vlastních hranic, aby Vám cvičení přinášelo maximum.

Káča

Káča

Káča je cvičitelka TRX
O sobě:
Již od ranného dětství jsem byla svou rodinou vedena ke sportu a sebedisciplíně. Sport a pohyb v jakékoli podobě se tak stal důležitou součástí mého života.
Postupem času jsem se dopracovala až k poznání cvičebního systému TRX, který mě oslovil do té míry, že jsem se rozhodla stát se jeho oficialním trenérem.

Tímto jste srdečně vítáni na mých hodinách, kde si příjemně zatrénujete s vahou svého těla, kvalitně se protáhnete, získáte sílu, krásné držení těla a odpočinek mysli.